KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 11811342
nr 1181 1342
Färgetsningar
5 st, Stämpelsignerade, ramens innermått: 70x50, bland annat Maria Lindberg & Pål Svensson
Kondition: 1 med skadat glas
Utrop:
1.500 kr
Såld:
800 kr
måndag 7 maj 2018
kl 20:51:44
7/5 11:32:36
700 kr
7/5 20:24:16